+38 (067) 323-888-7

1 = 40.56 грн
Каталог
Запчасти для двигателей минитракторов
Двигуни до мотоблоків

Двигуни до мотоблоків

Двигуни до мотоблоків

В нашому інтернет-магазині «ТАТА» ви маєте можливість придбати якісні двигуни до мотоблоків за приємною ціною та з різними технічними характеристиками. Ми реалізуємо товар у роздріб та оптом.

Мотоблоки потрібні, щоб полегшити виконання нелегкої фізичної праці домовласником і при цьому виконати все необхідне за більш короткий термін та з високою якістю. Роботи, з якими впорається агрегат, пов'язані з доглядом за газоном, територією при будинку, городом або садом, тобто всі операції з землею, які підлягають механізації. Участь людини в цих процесах обмежується функціями управління і контролю, які здійснюються з використанням спеціальних важелів, винесених на кермо.

Починати вибір мотоблоку слід з з'ясування власних потреб, тобто площи земельної ділянки, об'єму робіт, характеру робіт, тому що за допомогою відповідного навісного обладнання до мотоблоку цей міні трактор може бути перетворений у багатофункціональний прилад. Потужність та різновид двигунів до мотоблоків також має велике значення для їх використання. Існують двигуни дизельні, бензинові і електричні. Дизельний тип відрізняється більш високим коефіцієнтом корисної дії і надійнішою, довговічнішою конструкцією. Його особливість полягає в тому, що навіть якщо поставлені перед мотоблоком завдання не вимагають повної віддачі, і він велику частину часу працює в економному режимі, потрібно його експлуатувати на максимальній потужності на протязі двох годин через кожні сто активних годин користування в різних режимах. Електричний двигун не підтримує великі навантаження і не відрізняється особливою витривалістю, крім того не оцінюється користувачами, як надійний. Серед переваг можна говорити про його незалежність від коштовного палива. Бензинові двигуни до мотоблоків дозволяють виконувати якісно роботу з оптимальним співвідношенням потужності та продуктивності, але не є більш економними щодо витрати топлива, ніж дизельні.

статья на Украинском

Получить прайс
Отправить запрос
Наш менеджер обязательно с Вами свяжется. Спасибо за обращение!